top of page
PIXEL-COLLECTION-IBIZA-RAMON-ESTEVE_m (5).jpg

April 2024 | Design & Interiors

english below

Vondom's flagship store opening in Istanbul

Dünyaca ünlü İspanyol outdoor mobilya markası Vondom’un Türkiye’deki ilk mağazası Design-Link (*) International Brands Agency koordinasyonuyla Som Interior tarafından addresistanbul’da açılıyor. 6 mayısta Yuzu Magazine ev sahipliğinde gerçekleşecek açılış partisine tasarımcı, mimar Ramon Esteve de katılacak.

 

Esteve, Vondom markası için The Factory, Faz, Frame ve Pixel gibi koleksiyonlar tasarlamıştı. Ramon Esteve Yuzu’nun 10’uncu sayısında yer alan röportajında tasarladığı koleksiyonları şöyle tanımlıyordu: “The Factory endüstriyel, Frame hafif, Pixel çok yönlü ve modüler, Faz ise kültürel. Ama hepsi zamansız ve her mekana entegre olabiliyor”. 

 

Som Interior kurucuları Özge Yıldız Taşkıran ve Berat Taşkıran ise Vondom mağazası açılışıyla ilgili heyecanlı:

“Som Interior olarak her zaman yenilikçi ve yüksek kaliteli tasarımlar sunmayı hedefleyerek koleksiyonumuzu genişletiyoruz. Amacımız, müşterilerimize her alanda Som Interior vizyonunda bir yaşam tarzı sunmak. Bu nedenle iç mekan koleksiyonumuzla birlikte, bu tasarım anlayışımızı dış mekana da taşıma kararı aldık. İnovasyon ve estetiği ön planda tutan yaklaşımımıza uygun olarak, dünyaca ünlü İspanyol outdoor markası Vondom’un İstanbul Flagship mağazasını açmaktan büyük heyecan duyuyoruz. addresistanbul'da 750 metrekarelik alanda açacağımız mağazada tüm ikonik açık alan ürünlerini görebileceksiniz”.

 

Editörün notu: 

 

(*) Design-Link, Vondom’un yanı sıra antoniolupi, Moroso, Foscarini, Miniforms, Zanotta, Saba, Glasitalia, Porada, Laura Meroni, Contardi, Ingo Maurer gibi dünyaca ünlü pek çok tasarım markasının Türkiye temsilcisi. 

The first store of the world-renowned  Spanish outdoor furniture brand Vondom in Turkiye will be opened in addresistanbul by Som Interior in coordination with Design-Link (*) International Brands Agency.  On May 6, designer and architect Ramon Esteve will attend the opening party hosted by Yuzu Magazine. 

 

Esteve has designed collections such as The Factory, Faz, Frame and Pixel for the Vondom brand. In his interview in the 10th issue of Yuzu, Ramon Esteve describes the collections he has designed as follows: ‘The Factory is industrial, Frame is lightweight, Pixel is versatile and modular and Faz is cultural. But all of them are timeless and can be integrated into any space.’ 

 

Som Interior founders Özge Yıldız Taşkıran and Berat Taşkıran are excited about the opening of the Vondom store: ‘As Som Interior, we are expanding our collection, always striving to offer innovative and high-quality designs. Our goal is to offer our customers a lifestyle with the Som Interior vision in every area. With this in mind, we have decided to take this design approach outdoors, along with our indoor furniture collection. In line with our approach of prioritizing innovation and aesthetics, we are very excited to open the Istanbul Flagship Store of the world-renowned Spanish outdoor brand Vondom. The flagship store, which we are opening in addresistanbul on an area of approximately 750 square meters, will feature all the iconic outdoor products'.  

bottom of page